Home Bensel ÇILGIN YOUTUBE!

ÇILGIN YOUTUBE!

by Can Yeşilyurt
Screenshot_1

Merhaba brolarım. Uzun zamandır blog yazmadığımı farkettim ve bugün sizin için blog yazdım 😀 Adsense ile başım belada onay alamadığım için parmaklarımı kestim ve şuan burnumla yazıyorum :’) Şuan çılgın bir şekilde yemek yiyorum neyse bu sizi ilgilendirmez konumuza geçelim.

 

Bugün sizlere biraz YouTube üzerinden konuşmak istiyorum. YouTube’u şu sıralar 10-13 yaş arası çocuklar doldurdu ve bunun yüzünden çok mutluyum. Gençlerin önünü açmak lazım. (Lütfen daha fazla video atmayın!) Merba arkadaşlar bugün Bim’e torpil atççazzz çünkü biz içerik üretiyoruz. (Elektronik sigaramdan bir nefes çektim) Evet konuya dönüyorum şuan bu videolar o kadar çok izleniyor ki bende ya*ak kürek videolar çekip YouTube dünyasına girmeyi planlıyorum böylece Adsense üzerinden paramı alırım her gün s*kimsonik videolar atabilirim yani hiç sorun değil. Şuan cebimde sadece 40TL var çünkü ben YouTube’a A101, ŞOK, BİM marketlerini oyuncak silahla kasayı boşalt diyerek video atmıyorum (Bir yudum su) Neyse evet kesin kararımı verdim. Bende artık Instagram’a s*kimsonik videolar çekip atıcam sonra onu sponsorlu reklam vericem ve YouTube kanalıma yönlendircem böylece Adsense’den para alıcam ve bizim Nurettin abinin bakkalına kız kaçıran atıcam. Farklılık önemli tabiki.

 

YouTube’da oyuncak silahla market soymaya çalışanlara, torpil atanlara bakarken ki yüz halim tam olarak bu;

 

Neyse buradan Enes Batur’a sevgiler yollamıyorum resmini kullandığım için kusura bakabilirsin.

Bunu yazarken bir yandan da BİM soyma videosu izliyorum. Bugün intihar etmezsem daha etmem siz yinede bana hakkınızı helal edin ne olur ne olmaz. Bugün bu kadar saçmalamak yeter kendinize iyi bakın 🙂

ABONE OLUN

Yeni yazılardan haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

You may also like

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.