Home Bensel İnsanlara yaranamamak!

İnsanlara yaranamamak!

by Can Yeşilyurt
images-3

Ne yaparsan yap insanlara yaranamazsın… Ne sanıyordunuz ki iyilik yapıp iyilik bulacağınızı mı? Haaaah güldürmeyin beni canlarım iyilik yaparsanız iyilik bulamazsınız. Kötülük yaparsanız “Götü kalkmış” damgası yersiniz. Yani hiçbir şekilde insanlara yaranamazsınız.


Aramaz, hal hatır sormaz insanlar vardır herkesin çevresinde ama siz birşey başardığınızda hemen kankanız oluverir bu tarz insanlar benim senin çevrende yok maalesef herkesin çevresinde var… Oturur yazılım yaparsınız, kimsenin yapamadığını başarırsınız, takipçi & beğeni satarsınız işleriniz iyi gider ve beklenen mesaj “Oooo kanka nerelerdesin sen ya” bu mesajı aldıktan sonra içinize düşen şüphe hiçbir gerilim filminde yok. Bir yıldır yazmayan adını unuttuğunuz kişiler sizden yaptığızın yazılımı/sattığınız takipçiyi ister. Sizde kişi üzülmesin diye yardım edersiniz heh

işte bir iyilik yaparsınız ve bir kaç zaman sonra yine hüsrana uğrarsınız. Bu kişi sizin zamanında iyilik yaptığınız kişidir. Keşke yapmasaydım dersin ama bir yararı olmaz o sizi kullandı ve attı artık. Yazılım atıcam dersin sanki hiç işiniz yokmuş gibi size “kanka atsana artık şunu” der. Atıcaz dediysek atıcaz işte a*k acelen ne? “Ama kanka benimde acelem var” konuşmalar genelde bu şekilde geçer, Yazılım verirsin “kanka çalışmıyor” der çünkü insanların doğası bu, çünkü İNSANLARA YARANAMAZSIN… 10 yıldır bilgisayarda oturuyorum ve böyle olmayan çok az kişiyi tanıdım. Belki de en güzel zamanları ben yaşadım. Bizde bilirdik kötü çocuk rolünde oynamayı ama biz kaybetmeye alışkın olduğumuz için insanlara yaransakta yaranamasakta iyilik yapıyoruz.

Günün sonunda dinlediğiniz şarkı aman bu olmasın ?

Arkadaşlarınızı iyi seçin. Kendinize iyi bakın…

ABONE OLUN

Yeni yazılardan haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

You may also like

2 comments

Avatar
Rüstem 18 Eylül 2016 - 13:15

Hep iyi olduğumuzdan kaybediyoruz ya zaten. Güzel yazıymış teşekkürler ?

Reply
Avatar
Reşit 18 Eylül 2016 - 13:15

Yaranamadım yavrum yaranamadım qüwnepwşsnkala

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.